Богдан Гаврилишин – канадієць за паспортом, українець в душі

До Дня відповідальності людини, що відзначається 19 жовтня (Постанова Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року) та річниці з Дня народження Богдана Гаврилишина, у Кам’янському фаховому медичному коледжі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи з метою ознайомлення здобувачів освіти із основними моментами з життя видатного українця і положеннями, запропонованої ним Декларації. Україна стала першою країною у світі, що прийняла День відповідальності людини як загальнодержавне свято.

Меседжем заходу стали слова Б.Гаврилишина: «Вчись. Мрій. Працюй із задоволенням. Люби людей. Люби життя».

У 2014 році професор Богдан Гаврилишин створив змістовний та лаконічний документ – «Декларацію відповідальності людини», у 15 пунктах якої відобразив різні рівні відповідальності, від особистої до відповідальності на рівні країни та світу. Вони можуть стати дороговказами до більш демократичного, інклюзивного та ефективного суспільства.

Тематичне засідання гуртка англійської мови

Серед онлайн-заходів – тематичне засідання гуртка англійської мови «Богдан Гаврилишин – приклад для молоді, гордість для країни» (керівник гуртка  Козлова О.В.), захист проектів «Богдан Гаврилишин. Канадієць за паспортом, українець в душі», бліц вікторина. Гуртківці презентували дослідницькі проєкти,  що супроводжувалися яскравими презентаціями, обговорили питання відповідальності людини та важливість обдуманих рішень і вчинків. У такий спосіб керівник гуртка Олена Козлова, викладач англійської мови, прагнула спонукати студентів до глибшого переосмислення головних положень Декларації в думках сучасників, які, за твердим переконанням автора, повинні брати на себе відповідальність на всіх рівнях життя.

Презентація Козлової О.В., викладача англійської мови, керівника предметного гуртка

BOHDAN HAVRYLISHYN. AN EXAMPLE FOR YOUTH, A PRIDE FOR THE COUNTRY

 

 

 

Створюємо соціальні проєкти за Декларацією відповідальності людини – група СС-10/20

Група СС-10/20 долучилася до соціального проекту, проведеного в коледжі сумісно з викладачами української мови та географії «Стався до людей так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе».

Дотримуючись принципів Декларації Б. Гаврилишина, було сплановано роботу команди злагоджено, намагалися керувати часам, дослухатися до думок одногрупників. Лише в команді студенти змогли створити такий проект.

 

 

Валентина Соснова, заступник директора з виховної роботи