16 днів проти насильства

 

З метою формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» у Кам’янському фаховому медичному коледжі проведено низку заходів.

Зокрема, відбулося засідання предметного гуртка правознавства з питання запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі з переглядом та обговоренням тематичного відеоролика.

Психологічною службою коледжу проведено заняття з елементами тренінгу «Інтернет-простір – територія моєї безпеки», обговорено відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» з метою попередження домашнього насильства. Кураторами груп проведено бесіди на тему: «Булінг та кібербулінг – не просто слова, а загроза для підлітка!».

На офіційному сайті коледжу розміщено відео для батьків та учасників освітнього процесу «Батьківство  в епоху цифрових технологій».

На думку психологічної служби та викладачів коледжу, такі заходи ефективні для привернення уваги до актуальних проблем, подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

 

Психологічна служба коледжу