МЕХАНІЗМИ НАБУВАННЯ «SOFT SKILLS»

[iframe src="https://drive.google.com/file/d/1IvUeFaQgNpi6D2jgFR7e_TGHNGsRjeEu/preview" width="640" height="600"]

На терезах історії розламувались, змінювались і вщухали скільки урядів, подій, війн, а сім’я переходить зі століття в століття як факт незаперечного співжиття. Вона дуже різна, але на тих же терезах історії зберігає і протистоїть, і ВИГРАЄ у часу жорстокості та насилля.
Подумайте про свою сім’ю  як головну подію.
Ви зрозумієте: Вам є за що триматись, що берегти, куди йти. Згадуйте про це. Бережіть. Йдіть разом далі. Будьте сильні і впевнені.


Матеріал зібрано з творчих робіт студентів Кам’янського медичного коледжу 2019-2020 н.р.

Усі сфері життя випускників, в тому числі і в сім’ї «м’які» навички вважаються необхідними, вони (навички) враховують перелік особистих характеристик, які цементують сім ю, як фортецю, яка здатна продовжувати родовід. Оскільки для молоді це усвідомлення приходить із запізненням, ми проводимо просвітницьку роботу серед студентів за їх участю, з запрошенням різних фахівців. До прикладу:

  • соціальні проекти «Відповідальне батьківство»; «Репродуктивне здоров’я молоді», «Планування сім’ї», «Взаємна відповідальність»;
  • численні зустрічі з представниками соціальних служб, медичних центрів, які формують правову та особисту культуру стосунків між молоддю; проведення тренінгів з урахуванням парадоксів підліткового віку, гостроти та незрозумілості інтимних стосунків, їх наслідки. Особливо ефективними є тренінги: «Телефон довіри», «Гарячий стілець», «Закоханість без взаємності», «Справжня ціна кохання та життя…», «Чи можна пережити зраду? Як це зробити?».

У сукупності набуття «м’яких» навичок забезпечує високий рівень соціальної адаптації, емоційну зрілість, стресостійкість, гармонійні міжособистісні стосунки в сім’ї, психологічний комфорт на роботі, професійний розвиток, а значить збереження здоров’я у трьох його складових, професійне довголіття і благополуччя тих людей, з ким будуть працювати наші випускники.

ОСОБИСТОСТІ В МЕДИЦИНІ

Особистості в медицині як гаранти неперервності поколінь, фокусування досвіду в молоді, яка йде за ними у майбутнє задля збереження життя у вселенському сенсі.

Окремий захват і подяка корифеям медицини області: професору Л.В.Усенко, професору В.Й.Мамчуру, кандидату медичних  наук Д.П.Ткаченкові.

Гідно продовжує впроваджувати кращі традиції потужна команда викладачів Кам’янського медичного коледжу, медична спільнота закладів охорони здоров’я міста та області, які продовжують підготовку майбутніх медичних працівників до життя в професії

[iframe src="https://drive.google.com/file/d/1tFchOzN2lZnbo-kLHCltqbtzEmQYoRlB/preview" width="640" height="600"]
[iframe src="https://drive.google.com/file/d/1y9R5Uif4UHw6XAqwwtxYFovKgsUx05zV/preview" width="640" height="600"]