Зустріч з представниками німецької бізнес делегації

Викладачі Кам’янського фахового медичного коледжу Валентина Соснова та Олена Брилевич були запрошені на зустріч з представниками німецької бізнес делегації, що завітала до Дніпра 28 вересня 2021 р. за ініціативи Дніпропетровської та Магдебурзької торгово-промислових палат. Захід передбачав презентації німецьких підприємств та двосторонні переговори у форматі В2В.  Бізнес Німеччини представили компанії, які працюють у різних промислових сферах. Нас зацікавила робота секторів здоров’я і надання соціальних послуг.

Працівники ТОВ «Турбота про людей похилого віку Хуманас» поділилися досвідом амбулаторного догляду та супроводом літніх людей.

Медики Геліос клінік Єріховер Ланд ознайомили з досвідом успішного лікування і профілактики багатьох захворювань та запропонували співробітництво закладам освіти та охорони здоров’я Дніпропетровщини.

Працівники ТОВ «Центр допомоги дітям та підліткам Грос Бьорнеке» поділилися своїми напрацюваннями щодо надання соціальних послуг у сфері виховання, консультування дітей, підлітків та їхніх батьків.

Такі зустрічі закладають загальний фундамент для побудови міцних ділових взаємин з українськими підприємцями. Адже ми маємо багато можливостей для спільного бізнесу!