Волонтерська допомога закладам охорони здоров’я міста Кам’янське

Волонтер у перекладі з латини – той, хто діє з власної волі, допомагає іншим за власною ініціативою. У зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні актуальність волонтерства постає дуже гостро. Особливо це відчутно у сфері охорони здоров’я.

Уберегтися від недуги або забезпечити  легкий її перебіг допоможе щеплення – таку думку підтримують учасники освітнього процесу Кам’янського фахового медичного коледжу.

По всій країні організовано додаткові пункти щеплень проти COVID-19.

Наше місто не стало винятком. Через надмірне навантаження персоналу закладів охорони здоров’я, у зв’язку з тим, що кількість охочих вакцинуватися збільшується, студенти-медики вирішили допомогти майбутнім колегам у такій складній ситуації.

За ініціативою Ради студентського співуправління та за підтримки адміністрації коледжу, під керівництвом заступника директора з виховної роботи Валентини Соснової, було організовано волонтерський загін, робота якого полягає в оформленні супровідної документації та санітарно-просвітницькій роботі з населенням.

До складу волонтерського загону увійшли здобувачі освіти старших курсів, які самі пройшли повний курс вакцинації і виявили бажання допомогти своїм майбутнім колегам. Вони добре усвідомлюють, що цей досвід дає можливість покращити якість фахової підготовки, отримати  практичні навички за обраною спеціальністю, а також можливість поєднувати теоретичне навчання з набуттям практичних навичок на робочому місці під керівництвом досвідчених фахівців.

Місцем роботи волонтерів стали заклади охорони здоров’я міста та області.

Нам дуже приємно, що заклади охорони здоров’я задоволені роботою наших волонтерів і отримуємо слова подяки від стейкхолдерів. Робота триває.

 

 

Староста волонтерського загону,

Лада ШЕВЕЛЬ