Новини

Вітання з Днем працівника освіти від директора

02.10.2020

Шановні колеги!

Вітаю вас з днем працівників освіти – нашим професійним святом!

Освіта – це завжди світло, яке ми з вами продукуємо через навчання, сподівання, старання і бажання віддати досвід і знання, зерна мудрості і терпіння, молоде завзяття і дозрілу виваженість нашим студентам. Все тому, що готуємо фахівців Медицини, від яких залежатиме здоров’я та життя багатьох людей.

Це велика відповідальність, неабиякий вотум довіри до всього педагогічного колективу, в якому вдивовиж гармонійно співпрацюють хірургія і математика, педіатрія і філософія, внутрішні хвороби і англійська мова, довершена поезія і дерматологія. Все сукупно і формує наших здобувачів освіти в сучасних і самостійних, фахових спеціалістів в різних галузях медицини для рідного міста і там, де їх потребують.

Дорогі колеги! Нехай вистачить нам сил, терпіння і мудрості розуміти студентську молодь, таланту навчати, а не повчати; бути гідними місії, яка на нас покладена; зробити все можливе, щоб у нашому житті було більше світла, а знання дійсно слугували надійним інструментом в руках випускників Кам’янського медичного коледжу!

Тримаємо рівень!

Зі святом!

З повагою та вдячністю за вашу працю – директор Тетяна Тимченко