ВІЛ та СНІД: профілактика, діагностика та лікування

 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачі Кам’янського фахового медичного коледжу провели цикл бесід з питань профілактики, діагностики та лікування ВІЛ/СНІД.

Під час діалогу здобувачі освіти мали змогу удосконалити набуті теоретичні знання стосовно основних засобів та заходів, що направлені на попередження інфікування ВІЛ-інфекцією.

Викладачами циклової комісії Сестринської справи Оленою Брилевич та Катериною Єгоровою було проведено майстер-клас «Що потрібно знати про ВІЛ та СНІД». Здобувачі освіти були інформовані про особливості перебігу вірусної інфекції та ознаки на ранніх стадіях захворювання.

Голова обласного методичного об’єднання викладачів терапевтичного профілю, циклової комісії терапії та хірургії Наталія Якубович доповіла учасникам заходу, присвяченому  Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, про основні проблеми суспільства, пов’язані з ВІЛ-інфекцією в регіоні.

Про досвід діагностики та профілактики ВІЛ-інфекції в Ізраїлі розповів під час онлайн зустрічі зі здобувачами освіти Кам’янського фахового медичного коледжу Олександр Юхимович Мільман завідувач медичної лабораторії академічного ступеню.

Здобувачі освіти мали змогу поставити викладачам клінічних дисциплін питання стосовно основних заходів, направлених на попередження та розповсюдження ВІЛ-інфекції.

Наталія ЯКУБОВИЧ,

голова циклової комісії терапії та хірургії