ХI відкритий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги

Викладачі та здобувачі освіти  Кам’янського медичного коледжу були присутні на ХI відкритому чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги, який відбувся 15-16 вересня у мальовничому містечку Дніпропетровщини – курорті Орлівщина. Чемпіонат  був організований на високому рівні.

 

В чемпіонаті брали участь кращі бригади з шести станцій Дніпропетровського Центру ЕМД, бригади Дніпровського медичного університету та Дніпровського  медичного коледжу, бригади-лідери з екстреної допомоги Донецької,  Запорізької,  Кіровоградська, Луганської,  Полтавської, Харківської, Херсонської областей.

Всі завдання максимально наближені до реальності з імітацією екстрених та надзвичайних ситуацій, що є найбільш типовими у повсякденному житті

Здобувачі освіти були вражені професіоналізмом учасників змагань, злагодженою командною роботою і виявили бажання показати свої вміння в наступному чемпіонаті.

Здобувачі освіти мали змогу поспілкуватись з випускниками коледжу, які брали участь в чемпіонаті в складі бригад екстреної медичної допомоги та підтримати їх у змаганнях.

Матвієнко Катерина та Фандєєва Анна, (бригада екстреної медичної допомоги м. Кам’янське).

Андрієвський Олександр, (бригада екстреної медичної допомоги підстанції Соборного району м. Дніпро).

Cамофал Владислав ( бригада Дніпровського медичного університету).

Адміністрація коледжу