Година спілкування. Скажемо «ні» шкідливим звичкам!

Психологічною службою коледжу  було проведено годину спілкування «Скажемо «НІ» шкідливим звичкам!».

Мета заходу:  ознайомити студентів  з інформацією про шкідливість тютюнопаління для організму людини.

Здобувачі освіти  груп  СС 33/22 та  СС 32/22  презентували  відео «Ні» палінню!  «Так» спорту!».

Учасники години спілкування брали активну участь в обговоренні, як формувати розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; як розвивати силу волі, вміння відстоювати свою позицію, цінність здорового способу життя.

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА МОЛОДІ ВЛІТКУ 2023 РОКУ

Напередодні літніх канікул для здобувачів освіти в коледжі було проведено бесіди з елементами тренінгу за темою «Особиста безпека молоді влітку 2023 року».

Здобувачі освіти дізналися про те, як вберегти своє життя та життя рідних і друзів від загроз вибухонебезпечних предметів.

Матеріал щодо особистої безпеки студентської молоді  було викладено   на сторінках віртуального кабінету психолога.

Здобувачі освіти коледжу разом з @unicef_ukraine  долучившись  до спільноти безпеки, створили відео та вивчили правила, як врятувати життя!

ПОРАДИ  ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА ВИКЛАДАЧАМ

ЩОДО НАБУТТЯ НАВИЧОК КЕРУВАННЯ  ВЛАСНИМИ ЕМОЦІЯМИ

Зустріч з психологом  «Поради  практичного  психолога викладачам щодо набуття навичок керування  власними емоціями» , яку організувала Яна Коваленко, пройшла  в атмосфері позитиву та зацікавленності з боку викладачів щодо отримання нових методів  загартування стресостійкості.

Викладачі ознайомилися з новими антистресовими вправами та техніками: “Шейк радості”, “Феєрверк емоцій”,“Лови момент” тощо.

Психологічна служба коледжу