Інформація щодо ЗНО 2021

Пробне ЗНО 2021

Поради батькам при підготовці дітей до ЗНО

Не секрет, що успішність здачі іспиту багато в чому залежить від настрою та ставлення до цього батьків. Щоб допомогти дітям якнайкраще підготуватися до іспитів, спробуйте виконати декілька порад:

  1. Контролюйте, скільки спить ваш син чи донька. Регулярне недосипання небезпечне для психіки, послаблює імунітет і загострює хронічні захворювання дітей.
  1. В екзаменаційний період дуже важливе харчування дітей . Воно має бути повноцінним. Підліткам слід давати продукти, які містять вітамін е. Він підвищує імунітет і стійкість до стресу. У натуральному вигляді є в картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині, волоських горіхах.
  1. Споживання на добу до 8 склянок рідини позитивно впливає на організм, зокрема, покращується робота нирок, вони краще протидіють урологічним інфекціям. При цьому і корисно пити звичайну воду, натуральні соки. Вживання кави не підвищує працездатності, і підсилює стрес, викликає сильну сечогінну дію, що призводить до зневоднення організму і підвищеної роздратованості.
  1. Забезпечте вдома зручне місце для занять, прослідкуйте, щоб ніхто з домашніх не заважав.
  1. Підбадьорюйте дитину, підвищуйте її впевненість в собі.
  1. Напередодні іспиту забезпечте дитині повноцінний відпочинок, вона повинна відпочити і як слід виспатися.
  1. Не критикуйте дитину після іспиту.
  1. Пам’ятайте: головне – знизити напругу і тривожність дитини і забезпечити їй відповідні умови для занять.
  1. Частіше спілкуйтеся зі своїми дітьми, переймайтеся їхніми проблемами, допомагайте розв’язувати їх. Займіть позицію «друга» для своїх синів і дочок.