Дніпро Дентал-івент: «імплантація» пройшла успішно!

14-15 серпня 2021 року у місті Дніпро відбувся симпозіум імплантологів України з представниками  провідних стоматологів Італії, Румунії та Іспанії. Він об’єднав лекторів світового рівня, талановитих імплантологів з усієї України.

Модератор заходу Неженцев Євген запросив на симпозіум викладачів коледжу: Чернову С.В., Томаш Ю.А., Горб О.М. Захід був вражаюче цікавим, актуальним і сучасним.

Майстер-класи пропонували унікальні сучасні методи реабілітації ротової порожнини через імплантації. До прикладу, тематика деяких майстер-класів:

  • Транскрестальний синус – ліфтинг. Виклики та реальність. Поради, рекомендації.
  • Імплантація в умовах дефіциту тканин.
  • Монолітні реставрації з цирконію.

Два дні зустрічей були насичені спілкуванням, обміном досвідом, пошуком шляхів розв’язання складних ситуацій в імплантології. Такий діалог вкрай важливий для подальшого розвитку, мотивує на виправданий ризик у використанні новітніх технологій, формує нові схеми взаємодії між фахівцями світу. Саме тому був заявлений наступний меседж форуму: «Кожен день ми важко працюємо, але кожному з нас потрібен поштовх для розвитку. Дніпро дентал – івент, на якому фахівці стоматологічної галузі з всього світу, матимуть спілкування, обмін досвідом і отримають нові професійні горизонти. Захід, який лікарі створюють для лікарів. Шалені емоції гарантуємо!!!».

Викладачі коледжу отримали неоцінений досвід спілкування на новому рівні. Особливо важливим є той факт, що у зустрічі приймали участь випускники Кам’янського медичного коледжу:

  • Неженцев Євген, лікар – стоматолог хірург, ортопед, голова АІУ Дніпро, засновник “Стоматологічна практика Нєженцева” – модератор симпозіуму;
  • Костиря Дмитро, стоматолог – ортопед, засновник SDA Clinic (Studio of Dental Architecture) висвітлив питання цифрових протоколів у функціональній стоматології;
  • Чуйко Влад, представник офіційного дилера Amel medical group демонстрував сучасне клінічне та лабораторне обладнання для стоматології.

Дякуємо і віримо у подальшу плідну співпрацю.

Циклова комісія  зуботехнічних дисциплін