Волонтери — дітям

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято — Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди до вихованців міського спеціалізованого будинку дитини завітали студенти Кам’янського медичного коледжу. І не просто завітали, а з книжками, іграшками, подарунками. Благодійну акцію з нагоди свята організовано волонтерським загоном коледжу (керівник – студентка ІІ курсу Опара Марина).

А ще студенти коледжу відгукнулись на заклик Молодіжної ради міста і долучились до соціальної акції «Молодь – дітям». Протягом травня в коледжі тривав збір благодійної допомоги дітям пільгових категорій у вигляді наборів для творчості та ігор, канцелярського приладдя, іграшок, одягу, взуття, речей особистої гігієни тощо. 2 червня в рамках акції представники Молодіжної ради міста відвідали вихованців міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей із розважальною програмою, подарунками та солодощами.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю країни.

IMG_27542

Добавить комментарий