Без рубрикиНовини

У гості до Гоголя? Легко!

24.04.2019

Студенти Кам’янського медичного коледжу завітали до митця під час написання всесвітньо відомих творів, та ще й втрутились у процес та впливали на перебіг подій. Ні, це не дивна фантазія, а сценарій «Гоголівських читань», який запропонувала група ЛС – 32/18 на регіональній конференції із зарубіжної літератури з нагоди ювілею великого письменника М. В. Гоголя.

До Кам’янського коледжу фізичної культури завітали представники 11 навчальних закладів нашого регіону з метою презентувати цікавинки щодо творчості Миколи Васильовича, серед них і студенти медичного коледжу. Вони гідно виступили, презентувавши етюд на тему: «Діалоги з персонажами» та відтворили неординарне прочитання безсмертних шедеврів. Можливо, в уяві автора все так і відбувалося?

Поважне журі оцінило виступ як найбільш цікавий та емоційно наснажений, та відзначило грамотою «За найбільш оригінальне сценічне втілення та неординарне прочитання творів М. В. Гоголя».

Щороку з метою вшанування пам’яті великого митця по всій Україні проводяться «Гоголівські читання», та кожен перечитує великого письменника по-своєму.

dav