Без рубрикиНовини

Ми за життя!

26.04.2019

З 15 по 19 квітня 2019 року студентами Кам’янського медичного коледжу акушерської справи під керівництвом викладачів циклової комісії терапії та хірургії Маглиш Л.Б. та Єгорової К.І. було проведено профілактичні заходи в межах обласного тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я нації.

До уваги учнів старших класів та студентів І та ІІ курсу медичного коледжу було представлено цикл фільмів: «Планування вагітності», «Засоби планування вагітності», «Вагітність з І дня зачаття до І дня життя».

Окрім того, студентами акушерської справи було проведено майстер-клас «Природні методи планування сім’ї», анкетування «Що ви

знаєте про контрацепцію?» та флешмоб «МИ ЗА ЖИТТЯ!» з метою активізації здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я населення.

Виходячи з наведеного вище, можна зробити висновок, що основним принципом організації захисту репродуктивного здоров’я серед студентів та учнівської молоді є надання розгорнутої та доступної інформації про методи та засоби планування сім’ї, правила вибору та використання протизаплідних засобів з урахуванням особливостей організму, показань та протипоказань. Саме врахування цих аспектів допоможе уникнути серйозних ускладнень в майбутньому, жити безпечним статевим життям та народжувати здорове покоління.

Викладач  К.І.Єгорова