Соборність – наша сила

22 січня наше суспільство відзначає важливу подію – День Соборності України. З цієї нагоди відбувся телеміст студентської молоді трьох коледжів України – Кам’янського медичного, Запорізького металургійного та Хмельницького політехнічного.

Творча співпраця Кам’янського медичного коледжу з міською бібліотекою ім. Т.Шевченка, де саме й відбулася урочиста подія, стала доброю традицією.

Студентки медичного коледжу у святковому вбранні – вишиванках та віночках – простягнули руку дружби ровесникам із різних куточків України. Молоді люди під час телемосту порозумілися: вони обмінялися привітаннями, розповіли про свої міста, обговорили сутність та значення Соборності.

Студенти розкрили власні мрії щодо майбутнього України, рідного міста та особистого призначення.

Пісня, виконана учасниками скап-зустрічі, була зрозуміла і близька всім. Бо ми єдині в бажанні миру, добробуту, розбудови України.

Зустріч поєднала всіх учасників телемосту та залишиться в пам’яті на довгий час.

С.Є.Харченко  викладач історії України

 

 

 

 

 

 

У коледжі — Всеукраїнський тиждень права

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини та у  межах Всеукраїнського тижня права в коледжі серед студентів проведено низку заходів:  змагання «Правовий ринг – 2017» за темою «Сім’я — фортеця моя»; заняття-бесіди «Права людини – понад усе».

А в  конкурсі творчих робіт за темою «Торгівля людьми: міфи і реальність» студенти створювали кліпи, ролики з соціально-правової реклами, захищали презентації, плакати, фотоколажі .

Т.М. Журавель, викладач філософії та права

 

Герої не вмирають!

До Дня Гідності та Свободи студенти Кам`янського медичного коледжу взяли участь у відвертій дискусії «Герої не вмирають». Зустріч відбулась у центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка з нагоди. Учасникам дискусії було запропоновано переглянути відеоматеріал «Острів небайдужих». Головними героями фільму були учасники Революції Гідності 2013 року. Після перегляду хроніки відбулося обговорення побаченого. Усі присутні на відвертій дискусії вшанували хвилиною мовчання воїнів АТО.

В.О. Циганок викладач суспільних дисциплін

111112

 

Самовидці Голодомору

Студенти Кам`янського медичного коледжу стали свідками «живої історії», зустрівшись із самовидцями Голодомору 1932-1933 років. У приміщенні центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка майбутні медики були присутні на презентації відео спогадів осіб, які пережили часи Голодомору.  Ознайомившись із задокументованими спогадами очевидців, учасники зустрічі висловили власну думку щодо почутого і побаченого та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання.

В.О. Циганок викладач суспільних дисциплін

 

222221

Бринить, співає наша мова. Чарує, тішить і пʼянить

Під таким гаслом 24 листопада 2017 року пройшов  конкурс декламаторів віршів поетів м. Камʼянське на базі міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка.

У конкурсі взяли участь студенти багатьох навчальних закладів міста, в тому числі й студенти Камʼянського медичного коледжу.

Подія стала справжнім святом для шанувальників рідної мови. Незважаючи на те, що участь у конкурсі була сценічним дебютом для більшості учасників, кожен із декламаторів намагався не лише виразно читати віршовані рядки, але й передати присутнім почуття, які у їх душах пробудили твори місцевих авторів.

Із вуст юних декламаторів лунали віршовані рядки В. Бурхана, М. Дружко, В. Сіренка, В. Какалюк, Ф. Ісаєва та інших талановитих камʼянських поетів.

Конкурс  мав на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова, сприяти поглибленню інтересу до української поезії, популяризації творчості поетів – вихідців з колишнього Дніпродзержинська.

Надзвичайно складним завданням стало для журі визначення переможця конкурсу, адже всі учасники виявили неабиякий талант, втілюючи авторські задуми у свої образи на сцені. Костюми, декорації , реквізит – усе було доречним і підсилювало враження від поезій.

Анастасія Стеценко та Едуард Доброгорський гідно захистили честь Камʼянського медичного коледжу, і в нелегкому змаганні здобули призові місця. Серед 18 претендентів наші студенти посіли ІІ та ІІІ місце.

Регіональний захід пройшов у дружній атмосфері, незважаючи на дух змагання, що все ж був присутній у затишній залі. Усі – і учасники, і вболівальники, і члени журі – отримали справжнє задоволення від поезії.

Викладач української мои та літератури Петріщева С.А.

Вітаємо переможців!

22-23 листопада 2017 року у Кам’янському регіоні відбулися змагання з настільного тенісу серед команд ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Команда студентів Кам’янського медичного коледжу посіла І місце.

IMG_4239сайт IMG_4236сайт

Склад команди:

  1. Шушарін Данило, група СО-2
  2. Башкірова Інна, група СС-5
  3. Литвиненко Олександр, група ЛС-32
  4. Безрук Дар’я, група СО-1

 

МОЛОДЦІ !!! ТАК ТРИМАТИ.

Голова ЦМК загальноосвітніх дисциплін,

керівник секції з настільного тенісу:              Сухорукова Л.А.

Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета.

9 листопада 2017 року було написано XVII Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності до Дня української писемності та мови на Українському радіо.

Цього року окрім України його писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді.

Студенти Камʼянського медичного колледжу приєднались до важливої та урочистої загальнонаціональної події.

«Наші пісні»- саме так називався диктант, головною метою якого було  об’єднати людей, які люблять рідну мову,  дбають про  її чистоту та грамотне письмо.

Адміністрацією коледжу було організовано зручні аудиторії та налагоджено прямий ефір радіотрансляції, а викладачі допомогли створити затишну та водночас радісну і піднесену атмосферу.

Усі студенти однаково відповідально взяли участь в акції та приєдналися до багатотисячного флешмобу української єдності. Правила граматики, орфографії й синтаксису, старанність і зосередженість об’єднували думки майбутіх медпрацівників в одному прагненні – бути справжнім українцем.

Акція мала на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова, сприяти поглибленню інтересу до української культури, формуванню поваги до давніх та сучасних українських традицій.

Професійне становлення майбутніх медиків тісно пов’язане з патріотичним вихованням, з усвідомленням студентом своєї ролі у майбутньому України, з бажанням удосконалювати свої професійні навички, прагненням бути прикладом для інших.

Викладач української мови та літератури Петріщева С.А.

IMG_20171109_125008

І знов відкрито завісу прекрасного…

Приємною несподіванкою стало для студентів першого курсу Камʼянського медичного коледжу відвідування театру. «Долучитися до мистецтва, та ще й з користю для навчання – що може бути краще?» — одноголосно заявили вони. Молодь була рада побачити сценічне втілення програмового твору з української літератури І. Котляревського «Наталка-Полтавка».

Безсмертна класика спонукала замислитися над вічними цінностями: коханням, вірністю, добрими вчинками. Талановитим акторам вдалося через музичний, танцювальний супровід та емоційні діалоги змусити глядачів на одному подиху переглянути пʼєсу. Разом з Наталкою сумували через розлуку з Петром, співчували матері, яка бідкається про долю доньки, раділи за щасливих закоханих у фіналі, підтверджуючи свої враження щирими аплодисментами.

У піднесеному настрої вийшли зі стін «храму Мельпомени», ще довго обговорюючи побачене та утвердившись у думці: класика — вічна.

Викладач української мови та літератури Петріщева С.А.

1 2

Навчання з цивільного захисту

Враховуючи реалії сьогодення та загрозу виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, 26 жовтня 2017р. в Кам’янському медичному коледжі проведено спеціальне об’єктове тренування за темою «Дії керівного і командно-начальницького складу ЦЗ на випадок виникнення пожежі». У ході проведення навчань були відпрацьовані дії співробітників по ліквідації надзвичайної ситуації «Пожежа», а також евакуація  студентів з навчального корпусу коледжу.

 Фахівець з питань ЦЗ  Тулупов О.В.

IMG_3557на сайт IMG_3561на сайт

Зустріч поколінь

Наприкінці жовтня 2017 року до міської Ради ветеранів завітали студенти Кам’янського медичного коледжу. Вони привітали Трофімова   Віктора  Івановича,  Нежумирю  Ольгу  Сергіївну  , Тесьолкіну  Людмилу  Іванівну  та присутніх ветеранів війни з річницею визволення міста від фашистських загарбників.

Все далі і далі відходять від нас важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий , ніщо не забуто».

З повагою студенти Кам’янського медичного коледжу.

IMG_20171027_095021на сайт IMG_20171027_095054на сайт