У світі медичної професії

26 квітня 2018 року у Кам’янському міському центрі зайнятості студенти та викладачі Кам’янського медичного коледжу взяли участь у спільному профорієнтаційному заході центру зайнятості та департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради «День професійного самовизначення». Студенти презентували професії, які можна отримати в коледжі: медична сестра (спеціалізація «Сестринська справа»), фельдшер (спеціалізація «Лікувальна справа»), акушерка (спеціалізація «Акушерська справа»), зубний технік (спеціалізація «Стоматологія ортопедична»).

Заклад представив виставку, яка продемонструвала, якими саме знаннями та навичками зможуть оволодіти студенти під час навчання в коледжі. Студенти під керівництвом викладачів, спеціалістів високого рівня кваліфікації – Чуйко О.А., Кущ О.Ф., Бєлянінової Н.Є., демонстрували старшокласникам різних шкіл міста практичні навички, потрібні для медичного працівника, проводили екскурсію виставкою, відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів. Серед відвідувачів виставки знайшлися такі, які вже визначилися з вибором майбутньої професії – саме професії медика, а були й такі, хто вперше про це замислився. Байдужих не залишилося. І навіть ті, хто не збирається пов’язати своє життя з цими спеціальностями, зацікавилися:

  • демонстрацією розбірної моделі людини та способів накладання пов’язок, проведеними майбутніми фельдшерами;
  • розповіддю майбутніх зубних техніків про види протезування та показ готових моделей зубних протезів, зроблених руками студентів;
  • майстер-класом із сповивання новонародженого, який провели майбутні акушерки.

Багато відвідувачів виставки захотіли дізнатися про свій кров’яний тиск – саме цю практичну навичку демонстрували майбутні медсестри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *