Без рубрикиНовини

Дивовижний світ мистецтв

26.04.2019

На базі Придніпровського державного металургійного коледжу відбулася щорічна студентська конференція з іноземної мови серед закладів вищої освіти Кам’янського регіону за темою: «Дивовижний світ мистецтв». Метою проведення  заходу є підвищення інтересу студентів до вивчення іноземної мови, формування зацікавленості культурою та мистецтвом європейських країн, розвиток студентської художньої самодіяльності.

Виступи студентів оцінювались за наступними критеріями: рівень володіння англійською мовою, загальне враження від виступу та сценічна культура.

Конференцію було урочисто розпочато з привітань студентів Кам’янського медичного коледжу, які взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Гринвіч» та посіли призові місця: Краснощок Евеліна та Кобозєв Владислав отримали «Золотий» та «Бронзовий» сертифікати відповідно.

За підсумками конференції творчий колектив Кам’янського медичного коледжу посів І місце, залучивши всю свою майстерність та сценічний досвід у розкритті теми: «The Digest of Arts». Глядачі отримали можливість ознайомитися з усіма видами мистецтва та поринути у світ ілюзії, театралізованої вистави, сучасних танцювальних ритмів та мелодійних пісень.

Особлива подяка керівникам творчого колективу Кам’янського медичного коледжу Лончук Н.В. та Беркут К.В., які зробили вагомий внесок в організацію підготовки талановитих студентів до цього заходу.