Цікаві зустрічі

16 вересня 2017 року студенти групи акушерської справи Кам’янського медичного коледжу привітали з Днем народження колишнього викладача, полковника медичної служби Трофімова Віктора Івановича.

t1211

Студенти дізналися, що Віктор Іванович — Кавалер орденів Вітчизняної війни І та ІІ ступенів, ордена Богдана Хмельницького, нагороджений медалями «За оборону Севастополя», «За оборону Кавказу», «За звільнення Белграда» та «За перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.». Віктор Іванович розповів студентам, що працював викладачем у тоді ще Дніпродзержинському медичному училищі з 1975 по 1987 р. р.

 Під час розмови було згадано події 1942 року, коли захищали м. Севастополь, про  форсування річки Дніпро на Аульському плацдармі у жовтні 1943 р.

Не оминули спогади героя війни його бойових товаришів, які постраждали в битві за Вітчизну, було почуто дуже багато цікавих фактів про його тернистий життєвий шлях.

Окрім бойових звитяг хотілося б відзначити героя війни як мудрого керівника, оскільки Віктор Іванович у свого часу очолював пологовий будинок і працював там акушером-гінекологом. Під його керівництвом пройшло практику не одне покоління студентів, а відтепер досвідчених фахівців охорони здоров’я.

Зараз Віктор Іванович — щасливий дідусь 5 онуків, які його люблять та поважають.

Творча людина — талановита в усьому: нині Віктор Іванович вирощує лимон на підвіконні,який, до речі, родить до 18 плодів.

Із вдячністю й правдивою пошаною

студенти акушерської справи

Жидкова О. та Стотика В.

 

Добавить комментарий